GIPS

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Sense of Touch z.s.

Podrobný popis

GIPS AKUTNĚ HLEDÁ NOVÝ DOMO
Další pes, který skončil na řetězu ????
Borderáček, poslušný, hodný a aktivní....
Kdysi měl krásný domov, ze kterého musel odejít. Skončil v "dobrých rukou" na řetězu na jakési farmě. Jeho život je nyní prázdný a smutný.
Majitelé se rozhodli se ho vzdát. Gips tedy hledá svůj třetí a poslední domov ve svém životě. Opravdový, vřelý a milující. Nic jiného už si opravdu nezaslouží.... po tom všem...
Kdysi prvním majitelům zachránil život a dům před požárem. Tak usilovně štěkal, až je probudil. Od té doby je nesvůj z kouře a klidně vám típne i cigaretu v ruce. Svůj domov si pečlivě hlídá a hlásí popelaře i pošťáka. Pány si chrání ale jejich přátelé jsou i jeho přátelé. S úplně malými dětmi nežil, ty větší bral vždy jako parťáky. Koček si nevšímá a fenky bere v pohodě. Se psy raději vyzkoušet, protože on sám je dominantnější povahy. Vodítko ovládá dobře. Povely taktéž. Vždy žil na vesnici, proto nevíme jak by mu svědčilo město. Tam jezdil jen autem na veterinu. Cizích lidí si na ulici při procházce nevšímal. Do misky nechal sáhnout jen svého pána. Cizí upozorní, že tohle je jeho miska a jeho jídlo. Nemá rád petardy a ohňostroje. Přes takovéto "veselí" byl vždy rád "uklizen" doma.
Gips má datum narození 30.1.2017. Může ke kastrované fence i do kočičí domácnosti.
Hledáme rodinku která ví, co potřebuje takovéto pracovní plemeno, jsou aktivní a bydlí v domku se zabezpečenou zahradou. Nejlépe k dětem 12+, které ví jak se k pejskům chovat.
Gips je zdravý pesan, perfektně stavěný a velmi chytrý. Je potřeba se mu věnovat, cvičit a zaměstnat mu hlavinku. Přesně to on potřebuje. Pak bude šťastný a bude Vám tím nej parťákem na světě.
Zájemci počítejte s předadopční kontrolou a podepisuje se adopční smlouva.
Napište něco o sobě, rodině, zkušenostech s psíky a jaký život můžete vy Gipsovi nabídnout.
Tel. 606 175 317