ČÍRO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuju se Číro a nikdo neví, kde jsem se vzal, nikdo mě nehledal a tak tu stojím a rozhlížím se po nových majitelích, kteří mě budou milovat a věnovat se mi, jako moje dočasná rodina.
Jsem mladý, asi roční pejsek, menší velikosti, vážím 11 kilo a jsem velmi hodný, hravý a veselý kluk. Miluju svoje lidi a jsem rád, když jsou všichni pěkně pohromadě, jsem obrovský mazel a úžasňák a každý si mě hned zamiluje. Svoje páníčky budu nadšeně následovat až na kraj světa, jsem oddaný a milující pes, co by rád bydlel s milou aktivní rodinou, se kterou zažiju spoustu zábavy, legrace a dovádění. S pejsky nemám problém, klidně budu mít doma nějakou prima psí kámošku a společně se určitě vyřádíme. Učím se být sám doma, ale samo sebou, že jsem nejraději se svými páníčky, váš Číro."

Číro je roční pejsek, menší velikosti, milý, veselý kříženec, který v sobě nezapře možná borderku, váží ale jen 11 kilo.
Přijel k nám po delším pobytu u nálezců, nikdo se o něj nepřihlásil a hledáme mu ten nejlepší domov, jaký si zaslouží. Je to velký mazel, miluje své lidi, mazlení, hračky, přetahovadla a zábavu. Je velice chytrý, učenlivý a vnímavý, hezky se s ním spolupracuje a pěkně se učí nové dovednosti a povely. Vodítko ovládá skvěle, miluje procházky, dovádění s pejsky, se kterými je nekonfliktní.
Své lidičky si neustále hlídá a kontroluje, zda někdo z rodiny nechybí, má rád všechny pěkně pohromadě, to se cítí nejlíp. U nás v dočasce je s menšími dětmi, musí však být rozumné a vědět, jak se k pejskovi chovat. Doma je zvyklý spát bok po boku svého páníčka, asistuje v kuchyni a radostně se účastní všeho dění s vámi.
Pokud mu hned zpočátku dáte jasná pravidla a řád, bude vás respektovat a poslouchat jako věrný přítel a parťák.
Čiro se hodí do mladší aktivní rodiny, klidně sportovně založené, se kterou se nebude nudit, rozhodně to není pejsek pro seniory.
Hledáme pro něj bezva rodinu, kde nebude moc zůstávat sám, kde bude mít hodně vyžití venku, spoustu lásky, zodpovědné majitele a trvalé zázemí.

Čiro je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, čeká ho vakcinace.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči v Praze, po předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku.

Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

děkujeme za fotky https://www.facebook.com/nikol.strosova