❤ Clara ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde:https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A.

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Clara, fenka, kříženka. V pátek 1. 7. 2022 jí bude 9 týdnů. Je odčervená a poprvé očkovaná. Druhé očkování a čipování proběhne v pátek 1. 7. 2022. V dospělosti předpokládáme střední vzrůst, cca 20 kg. Matka je kříženec patrně belgického ovčáka nebo jiného ovčáckého plemene (k vidění u nás v azylu). Otec neznámý.

Clara je zvídavá, ale není tak sebevědomá jako její sestřička, takže se jí spíš drží za ocáskem. Je mazlivá, přátelská a miluje lidi. Středně energická.

Je to nepopsaný list papíru. Bude tak šikovná, jak šikovně si ji zvládnete vychovat. Není ještě čistotná a neumí chodit na vodítku. Všechno se musí teprve naučit.

Pro Claru hledáme milující a zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje, co obnáší výchova štěněte. Pokud vás nerozhází loužičky ani okousané boty a jste připraveni na postupnou socializaci, zajištění pravidelné veterinární péče a kvalitního krmiva, neváhejte se nám ozvat.