Kyra

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

Celý život na řetězu, bez veternárního ošetření, krmená odpadky z kuchyně, a když už je “stará” (8 roků) a podle zákona už na řetězi pes ani být nemůže, tak je nejjednodušší dát psíka utratit. Toto je i případ milé, přátelské a kontaktní fenečky Kyry, kterou se podařilo zachránit v hodině dvanácté.

 

Kyra je 8letá fenečka Bordeauxské dogy. Má milou a přátelskou povahu, na cizí lidi reaguje perfektně. Reakci na cizí pejsky jsme zatím nestihli vyzkoušet, ale vypadá to zatím podle prvních kontaktů, že bude úplně snášenlivá.

Na svoje jméno slyší, ale umí jenom povel sedni, na vodítku ještě tahá, ale po pár minutách na veterině hnedka pochopila, co se od ní chce, a nechala se sebou oddaně manipulovat během celého vyšetření.

Na to v jakých podmínkách doposud žila, je její zdravotní stav celkem uspokojivý. Některé hodnoty jsou mírně mimo normu, pravděpodobně z důvodů špatné výživy. Kyra má nasazenou veterinární dietu a za měsíc se udělají konktrolní testy, jestli už se všechy hodnoty spravily. Během kastrace (27.6.) podstoupí také kompletní ortopedické vyšetření, udělá se rentgen celého těla, ale zatím to vypadá, že s tlapkami žádné problémy nemá. Kyra bude po všech vyšetřeních, kastraci a očkování uvolněna do adopce.

Budeme jí hledat zkušenou a milující rodinu, kde už nebude trpět ani v boudě, ani na řetězu, ale kde bude řádným členem rodiny.

 

Do nového domova půjde Kyra po podepsání adopční smlouvy a po uhrazení adopčního poplatku 3000Kč.

V případě vážného zájmu prosím napište informace o Vás a Vaší domácnosti a o podmínkách, do kterých byste Deriku adoptovali, na číslo 723 728 323. Zavoláme Vám nazpět.