BAAM

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat.

Baam je zhruba čtyři měsíce starý chlapeček, který k nám přijel v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. Baam byl záchráněný z osady na východním Slovensku a nemáme tedy absolutně žádné tušení, čeho je to kříženec. A neumíme ani odpovědět na otázku, jak bude velký v dospělosti. Aktuálně má odhadem čtyři kila - fotky velikost výrazně zkreslují.

Baam je malé, drzé a ukvákané šídlo, které se zatím neumí rozmyslet, jestli bude mít uši nahoru a nebo dolů. Na rozdíl od Bůma musí všude být a všechno vidět, nedejbože když si ho člověk chvíli nevšímá. To se hned z podlahy ozve tuuuuuu suuuuuuuuu. 

Baam toho zatím moc neumí. Jeho největší umění zatím spočívá v tom, jak nejlíp zpucnout plnou misku granulek, jak na mraky rozervat čůrací podložky a jak nejlépe vytahat psí kámoše za uši. Hledáme pro něj tedy přiměřeně aktivní zájemce, kteří mají v plánu většinu svého volného času věnovat výchově a výcviku štěňátka. Baam bude na rozdíl od bráchy potřebovat poněkud důslednější výchovu a pánečky, kteří se jím nenechají komandovat. 

Vzhledem k povaze štěňátka nehledáme rodiny s dětmi pod dvanáct let věku a nehledáme ani zájemce ve starším důchodovém věku. Prosíme RESPEKTUJTE TO a v případě, že naše podmínky nesplňujete, hledejte psího kámoše v jiném útulku. 

V nové rodině by určitě mohl být i psí parťák - nicméně v případě opačného pohlaví pouze kastrovaný. Vztah k jiným zvířatům netušíme, ale nepředpokládáme problém. 

Štěňátka odejdou do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.