BESSY

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 10 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: přijata od majitele
Region: Ústecký
Datum nálezu: 18.05.2022
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 1029
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

CELÝ ŽIVOT SLOUŽILA LIDEM, TI JI PAK CHTĚLI POSLAT NA SMRT
Bessy je nádherná fenka německého ovčáka, kterou poznáte podle jejího typického úsměvu od ucha k uchu. I přesto, že neměla zrovna hezký život, tak je plná života a lásky a má obrovskou chuť běhat po zahrádce a plavat v rybníce. Bohužel jí nefungují zadní nohy.
Bessinka téměř 10 let sloužila lidem. Od štěněte hlídala areál pro několik firem. Bohužel jí přestaly sloužit zadní nohy, a tak jí jako poděkování za celoživotní práci měla být odměnou injekce, která by její život ukončila.
Letos jí bude 10 let, ale na svůj věk je to velmi čilá, energická dáma, která miluje lidi, zvířata a přírodu. Je to nejvášnivější čmuchalka na naší útulkové zahradě. Milovnice života.
Prvních 5 let svého života chodila i na procházky mimo areál, kde hlídala. Miluje plavání, a tak procházky často končili u nějaké vodní plochy. Bohužel pak areál změnil majitele a Bessy se už dočkala jen 5 let vězení v kotci a jednou za čas procházky po pozemku. Bohužel tento životní režim se na jejím zdraví podepsal. Bessinka byla před uspáním zachráněna a odložena právě k nám do útulku AniDef.
A náš úkol je jasný! Dopřát Bessy život, jaký si zaslouží.
Bessinku čeká řada vyšetření a pravidelné rehabilitace. Hledáme pro ni milující domov, dočasnou péči nejlépe i s následnou adopcí, podmínkou je možnost Bessinku vozit na rehabilitace. Veškeré náklady na vyšetření a rehabilitace budou samozřejmě zajištěny AniDefem. Už nyní jsme na její léčbu a rehabilitace založili sbírku, kdo by chtěl Bessinku podpořit, tak může na https://www.donio.cz/pomozme-bessince-na-nohy.
Bohužel musíme vyloučit domovy/byty s přístupem pouze po schodech. Pro Bessinku by byl nejideálnější domeček s možností pohybu na zahrádce, ale neomezeným přístupem dovnitř. S ostatními psi vychází a koček si nevšímá. Víme, že nároky nejsou malé a zájem o starší fenečku to může o to víc snížit. Ale věříme, že kombinace její úžasné povahy, chuti žít a síly sociálních sítí ji najdou ten nejlepší možný domov.
Děkujeme všem za sdílení.
Více informací o Bessince si můžete přečíst zdehttps://anidef.cz/adopce/k-adopci/psi-k-adopci/3353-bessy
Zájemce o adopci Bessy může volat na nebo vyplnit tento dotazníkhttps://docs.google.com/.../1FAIpQLSfR9lgdrHK.../viewform...
a my se ozveme zpět.
Hudba: The Way Home