ASTA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Moje jméno je Asta a dosud jsem byla jen bezejmenný zvíře, znala jsem jen samotu na dvoře, nezájem a řetěz, co nás pojil spolu s kámoškou boudou. Můj život takhle plynul skoro 5 let, než se objevili lidé, kteří to všechno změnili.
Odjela jsem k tetě do dočasky, kde si konečně užívám toho pravého psího života a lidem rozdávám úsměvy, mazlení a tulení na počkání. Jsem naprosto úžasná, dokonalá, větší holka, vděčná za každou lidskou pozornost a pohlazení, nemohu se nabažit nově nabyté svobody, kterou si zaslouženě užívám.
S pejsky nemám žádný problém, vyjdu zatím se všemi, které jsem potkala, miluju lidi a život, který jsem nedávno poznala.
Ráda bych bydlela v domečku se zahrádkou, s hodnými, aktivními lidmi, kteří mě budou milovat a kterým doma chybí, jedno velmi milé, nezištně milující stvoření. Vaše Asta."

Asta je kříženka Německého ovčáka, je jí 5 let a celý život žila bez zájmu lidí o samotě na opuštěném pozemku. Na její úžasné povaze to ale nezanechalo sebemenší následek a tak vám můžeme představit další dokonalé zlatíčko, které zbytečně, díky lidem, strávilo třetinu života v nevhodných podmínkách.
Asta je skvělá holka, aktivní a hravá, miluje zábavu a hračky, je nadšená z nového prostředí a možnosti trávit čas se svými milovanými lidmi - je vděčná za pozornost lidí a mazlení, ukazuje bříško, ráda se nechá drbat a není s ní žádný problém. Je moc šikovná, hezky chodí na vodítku, nechá se usměrnit a také ovládá základní povely a učí se s radostí další.
Se psy vychází dobře, zatím je ke všem, co potkala nekonfliktní, hraje si s nimi a užívá si zábavy.
Asta je vhodná s milujícím zodpovědným lidem, do domu se zahradou, kde bude bydlet pouze doma s nimi, zvládá i byt, nicméně vhodnější bude pro ní možnost zahrady. Nachází se v Neratovicích, kde jí mužete navštívit a seznámit se. Váží 28 kilo.
Je odblešená, čipovaná, odčervená, kastrovaná, s normálními krevními testy, čeká ji vakcinace.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě a předkotrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705.
Za fotky moc dekujeme

https://www.facebook.com/svatia.foto