MANKA

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Manka je čtyřměsíční fenečka, která byla záchráněna z osady na východním Slovensku. Její původ je naprosto neznámý, takže bohužel opravdu nemáme tušení, čeho je to kříženec. V dospělosti předpokládáme akorátní velikost, cca 15 kg. Skladná fenečka, která díky delším nožkám zvládne se svým pánečkem jakoukoliv sportovní aktivitu. 

Manka je zatím naprosto čistý a nepopsaný list. Neumí ještě nic jiného, než papat, kakat, trhat podložky, vraždit plyšáky a norovat díry na dvoře. Hledáme pro ni tedy přiměřeně aktivní zájemce, kteří mají v plánu většinu svého volného času věnovat výchově a výcviku štěňátka. Nehledáme rodiny s dětmi do osmi, deseti let a nehledáme ani zájemce ve starším důchodovém věku. Prosíme RESPEKTUJTE TO. 

V nové rodině by určitě mohl být i psí parťák - nicméně v případě opačného pohlaví pouze kastrovaný. Vztah k jiným zvířatům netušíme, ale nepředpokládáme problém. 

Fotografie na trávě pochází z našeho setkání adopčních rodičů, kterého se trio sourozenců zúčastnilo. Byli úplně boží. Všude běhali na volno, hráli si s dětmi, pěkně poslechli na každé zavolání. V noci spinkali v chatce a krásně vydrželi nečůrat. Ráno po probuzení hned mazali na trávu se vypustit. Takže čistotnost mají pěkně rozpracovanou. 

Štěňátka odejdou do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.