❤ Truffle ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Truffle, fenka, kříženka, přibližně 2 roky stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost, cca 15 kg.

Truffle je milující a oddaná fenečka, která miluje mazlení a drbání bříška od lidí, které měla čas poznat. Zpočátku je při setkání s neznámými lidmi nesvá a plachá. Je potřeba jí dát šanci se rozkoukat a poznat, že jí nechcete ublížit. Nejlepší způsob, jak si k ní najít cestu, je při společném venčení :) Nedoporučujeme ji k malým dětem, děsily by ji. Může ale jít do rodiny ke starším rozumným dětem, které jí dají čas aby si na ně zvykla.

Je moc chytrá, zná a zvládá spoustu povelů :) Má ráda rutinu, má ráda pravidelný řád na který se může spolehnout. Zvládá výborně chůzi na vodítku a může chodit i na volno, jakmile se na vás zafixuje. Pořád si pak kontroluje kde má svého člověka. Je zvyklá na život v bytě a je čistotná.

Hledáme pro ni páníčky, kteří mají zkušenost s plachými pejsky. Někoho, kdo žije v klidnějším prostředí, ne v centru města. Někoho, kdo má stejně jako Truffle rád klidný život a zaběhlý řád. Také hledáme takovou rodinu, kde už na Truffle bude čekat sebevědomý a klidný psí parťák, se kterým by mohla dovádět i odpočívat. Miluje ostatní psy a opravdu moc by jí prospělo, kdyby nemusela být jedináčkem.

Truffle je aktivní, miluje procházky a běhání. Bude skvělou parťačkou na výlety i na běh s páníčky.

Momentálně se nachází v dočasné péči v Praze, kde je možné ji navštívit. Její dočasná panička o ní říká: "Doma je úplně pohodová, ráda si hraje s hračkami a ráda se k člověku přitulí na gauči - chce být vždycky v té stejné místnosti jako vy. Ráno čeká u postele na povel Nahoru! aby skočila ke mně a přitulila se. Když přijdu domů, vždycky čeká u dveří, aby mě uvítala. Kromě strachu z cizích lidí a rozruchů na procházkách je to ten nejpohodovější pejsek ze všech."

Truffle má v sobě spoustu lásky na rozdávání a zaslouží si mít milující domov a rodinu, která ji nikdy neopustí. Stačí když jí dáte zpočátku dostatek času a trpělivosti - získáte za to tu nejlepší kamarádku jakou si kdo může přát! :)

Pro Truffle hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤