❤ Suzy ❤ - REZERVOVANÁ

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

REZERVOVANÁ 

 

 

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Suzy, fenka, kříženka, přibližně 3 roky stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Menší střední velikost, 15 kg.

Suzy je moc milá a veselá psí slečna. K lidem, které zná, je úžasně přítulná a říká si o pohlazení tím, že na vás pokládá svoji pacičku. Je opravdu miloučká, je to takový blázínek a klaun. Bohužel je ale zpočátku velmi plachá, než si na člověka zvykne, a proto potřebuje najít někoho, kdo jí dá dostatek času se rozkoukat a bude s ní mít trpělivost.

Zvládá krásně chůzi na vodítku a nemá žádný problém s ostatními psy. I na veterině byla moc šikovná, sice bylo vidět, že se hodně bojí, ale ani se nepokusila ohnat.

Při procházkách venku hledá jistotu u člověka, když se něčeho bojí. Teprve si zvyká na auta i na cizí lidi, ale už se pomaličku osměluje a užívá si, že může na procházkách čmuchat. Miluje jídlo, dobrůtky a plyšové hračky na ožužlávání.

Ideální domov by pro ni byl někde na venkově, v domě se zahradou a dalšími psími parťáky. Ale s tím správným trpělivým páníčkem může žít i ve městě v bytě. Potřebuje k sobě někoho, kdo má zkušenost s plachými pejsky a dá jí dostatek času a nebude na ni zbytečně tlačit. Není vhodná do rodiny k malým dětem, rychlé pohyby a hlasité výkřiky dětí by ji děsily.

Pro Suzy hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤