Elsa - Věrná kamarádka ♥

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Elsa - Where are you, my Friend? ❤️

Elsa je úžasná mladá dáma, moudrá, přátelská a věrná. Nade vše na světě miluje lidi, chvilku jí trvá, než si v novém prostředí zvykne, jakmile si však získáte její důvěru, nejraději by byla stále jen ve Vaší blízkosti. S ostatními pejsky si rozumí bez jediného problému, nic jí ale nevynahradí chvíle, kdy může být po boku svého člověka.

Odhadem dvouletá holčička se nosí životem na krátkých nožkách. Na své poměry je neobyčejně mrštná, na stůl vyskočí bez mrknutí oka, i bez rozběhu, ráda tráví čas na vyvýšených místech, v nové rodině určitě nepohrdne možností odpočívat na gauči, schoulená vedle svých nejmilovanějších.

Hledáme pro Elsu rodinu, která ji bude mít ráda, bude ji brát na procházky a ukáže jí všechny krásy světa. Ideálně do rodinného domu se zahradou, pokud Else dopřejete dostatek pohybu a zábavy, bude moc ráda i v bytě, hlavně že bude moct být s Vámi.

Elsa má odhadem 2 roky a 13 kilo. Je čipovaná, odčervená, kastrovaná a očkovaná. Elsa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o adopci Elsy nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.