Siri - Úžasná a věrná ♥

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Siri - Úžasná a věrná ♥

Siri byla v nejhorším stavu z celé várky pejsků, která se k nám dostala. Pohublá, podchlazená, teklo jí z očiček a vypadala moc smutně. Nyní už se tato lištička ale krásně zotavuje a každý den jde vidět, že má víc a víc energie.

Siri miluje úplně každého, kdo jí pohladí, miluje hračky a samozřejmě dobré granulky a pamlsky. Je to kámoška se všemi dalšími zvířátky tady, nejvíce času tráví s nejlěpší kámojdou Lottie, se kterou spolu dovádí i dlouhé hodiny. Byli bychom moc rádi, kdyby v ideálním případě šly do nového domova společně. 

Siri může žít v bytě i v domečku se zahradou, ovšem pelíšek prý chce mít jedině uvnitř, co nejblíž své milované rodině, která pro ni bude vším.

Siri jsou cca 2 roky, je menší velikosti 7 kg. Je čipovaná, odčervená, kastrovaná a očkovaná. Siri půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Kroměříže. 

V případě zájmu o adopci Siri nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci: https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

 

!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.