ČENDA a GARGAMEL - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Chtěli bychom se vám představit, jako další dva opuštění nalezenci.
Jsme dva krásní, živí a hodně hraví chlupáči, kteří se našli u Slaného, vyhození v lese, bylo nám oběma tehdy sotva 6 týdnů.
Já, hnědý s pálením, se jmenuji Čenda je mi cca 8 týdnů, jsem čilé mazlivé štěně, jen mám zatím trochu strach a nedůvěru v cizí lidi, ale na tom strejda s tetou pracují a brzy budu jistě nebojácný rarach, jako můj bráška.
S mým bráchou Gargamelem (černý kluk) jsme jedna ruka! Všude jsme spolu a nedáme bez sebe ani ránu. Strejda s tetou mají i svoje pejsky, které zlobíme a hrajeme si s nimi.
Bydlíme u tety i s malým dvouletým chlapečkem Kubíkem a také s ním vycházíme. Můj brácha Gargamel je už více společenský, důvěřivý a skoro se nebojí.
Momentálně bydlíme u tety v domečku s velkou zahradou, v Raspenave u Liberce, kde opravdu hodně dovádíme a jsme maximálně spokojení, takže určitě bychom rádi bydleli v domě, nikoliv v bytě.
Budeme určitě hledat novou milující rodinu kde ideálně budeme mít psího kamaráda, protože psí společnost je pro nás hodně důležitá. Vaši Kluci Čenda a Gargamel."

Dva bráškové, Čenda a Gargamel, se našli u Slaného, jako nalezenci vyhození u lesa, bylo jim asi 5 - 6 týdnů a sotva sami papali. Jsou to dvě chlupaté kuličky a jistě budou v dospělosti velkého vzrůstu. Nyní je jim kolem 8 týdnů a váží přes 8 a 10 kilo ( možná jsou to kříženci NO, labradora, nebo něčeho velkého chlupatějšího.)

Gargamel, černý pejsek, je více kontaktní a nebojácný, k lidem více důvěřivý, jinak klasické veselé štěně, s bráchou řádí jak černá ruka. Při příjezdu měl starší zranění, asi kousanec, v oblasti tváře, který byl jistě skrz čelist, kde zasáhl i kost, delší dobu bral ATB a rána se čistila, nyní již zcela zhojen, čeká ho 1. vakcinace.

Čenda, světlejší s pálením, byl více bojácný a nedůvěřivý, hodně se bál a i nyní je více zdrženlivý a plašší. Jistě nezažili nic hezkého, je na bráchovi hodně závislý, proto potřebuje opravdu velmi laskavé a trpělivé lidičky, ideálně se psím kamarádem. Jeho čeká již 2. vakcinace.

Pro oba kluky hledáme zodpovědné a milující rodiny, v domě se zahradou, budou velcí, s tím je třeba počítat.
Jsou 2x odčervení, probíhá u nich vakcinace, čipovaní, v dospělosti je bezvýhradně povinnost pejsky kastrovat, dle adopční smlouvy.
Nachází se v dočasné péči v Raspenavě u Liberce, do adopce půjdou po předchozích návštěvách a předkontrole nového domova na adopční smlouvu, s úhradou adopčního poplatku.

info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705,
za fotky děkujeme https://www.facebook.com/svatia.foto