Marry - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Marry je asi 6-7let stará fenka křížence německého ovčáka, momentálne váží 32 kg, ale má nadváhu. Marry k nám přišla se zánětem mléčné žlázy zřejmě po falešné březosti. Podstoupila kastraci, aby již dále nemusela trpět falešnými březostmi a u toho se jí rovnou udělali RTG a vyšetření krve. Dostala čip, očkováni jí bude čekat posléze. Jinak je zdravá, vše má v pořádku. Na veterině se chovala ukázkově, byla opravdu hodná.

Vlastně ani nevíme, co vše Marry zažila. Po přijmu se k nám dostalo několik verzí. Co ale vím, že ač je Marry ze začátku bázlivější a než k sobě někoho pustí, chvíli to trvá, o to víc je pak oddanější. Ze začátku na nás trochu pouštěla hrůzu, bála se. Nyní je to mazlivá a naprosto pohodová holka. Marry se ale bojí mužů. Potřebuje více času, než se osmělí. Se psy i s fenkami u nás vychází naprosto bez problémů. Na vodítku netahá, užívá si procházky v klidném a pohodovém tempu. S dětmi žila a po seznámení s nimi určitě mít problém nebude.

Marry hledá rodinu nebo třeba i čerstvé důchodce s kterými by prožila svůj život a už by ji nezradili tím, že se jí vzdají. Pro Marry bude její rodina středem vesmíru. Hledá bydlení se spaním uvnitř.
S Marry bude potřeba se seznámit nebo počítat s tím, že když si ji nový majitel doveze domů, bude potřebovat chvíli čas, než se mu oddá a začne mu věřit. Po tu dobu ( u nás 3 dny) může být protivná, bázlivější a uštěkaná. Pokud bude nový majitel ochotný za Marry párkrát dojet a zvyknou si na sebe, dovezou si domů věrnou parťačku. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 3000kč. Nutná je i oboustranná návštěva. Nachází se u Třebíče.