BUK

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: PETŘVALD
Datum nálezu: 29.05.2022
Akt. umístění: Čtyřlístek pro hafany, z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

BUK HLEDÁ DOMOV !!! Prosím SDÍLEJTE !!!
BUK se našel 29.5. 2022 v Petřvaldu u Karviné. Bez čipu. Jaký je povahově? Představte si štěně, které má přeš 20 kg...  Má cca rok a je to opravdu milující klučina, který miluje všechny lidi a děti. Nemá problém s manipulací. Nemá problém ani s pejsky. Buk je taky spíš bojínek - tedy co neznám, toho se bojím. Zprvu to byly schodny, auto... Ale postupem času zjišťuje, že se není čeho bát. Na vodítku funguje, i když občas lehce horlivěji, než je jeho velikosti milo, ale je to správný klučina s obrovským srdcem.  Sedni zvládne naprosto perfektně i na dálku. S povelem zůstaň je to už kapku složitější, ale když on chce být pořád s člověkem. Hygienické návyky má už zvládnuté krásně 
Pejsci přijatí do našeho azylu se nacházejí ve čtyřměsíční tzv. ochranné lhůtě. Po tuto dobu si můžete převzít psa pouze do opatrovnictví, to znamená, že pokud se v této lhůtě ozve původní majitel, musí mu být pejsek vrácen. Jestliže by tento případ ale skutečně nastal, musí původní majitel opatrovníkovi i útulku uhradit veškeré vzniklé náklady, které byly spojeny s chovem a umístěním psa.
K předání psa původnímu majiteli dochází poté přímo v azylu Čtyřlístek pro hafany, z. s. Po uplynutí ochranné lhůty, která se započítává od dne, kdy byl pes do útulku přijat, se opatrovník stává právoplatným majitelem psa, se všemi povinnostmi vyplývajícími s držením a chovem psa.
Nyní je v útulku Čtyřlístek pro hafany v Albrechticích u Českého Těšína, tel. 608 499 219