GRINCH von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

Našel domov.

Grinch není první, ani poslední pes, který se léčil z parvovirózy. Bohužel.

Bohudík, ale měl štěstí. Záchrana přišla rychle.
Je to chlapeček pořízený přes inzerát jako zaručeně čistokrevný staford bez PP, na kterého si kupující (tedy původní majitelé) vzali půjčku. Malý černý dáblík s bílou náprsenkou. Přišli s ním už průjmujícím a zvracejícím  na Veterina Ivančice, a prosili o pomoc tým lékařů, který vždy udělá maximum. Jednoduchým testem byl potvrzen zákeřný psí virus a rozjel se další příběh “parvoviroza”, ze kterého bývalí majitelé vystoupili, když se dozvěděli, jak finančně náročná je léčba a do kterého jsme se zapojili my a přislíbili se štěněte ujmout, pokud ho veterináři dostanou z nejhoršího.
Grinch dostal krevní transfuzi od jednoho z našich již dopělých psů, která mu bez nadsázky zachránila život. Po příjezdu ze psí nemocnice s ním začala být velká švanda. Začlenil se do smečky dorostenců, má perfektní přivolání, několikrát dostal včeličku (je kompletně vakcinovaný a čipovaný) a také dostal psí občanku. Zvykl si na gastrointestinální veterinární dietu, která mu velmi vyhovuje a přibral pár kileček, doposud je krmený 2x denně.
Zkrátka je z něj kus parádního psiska a proto jsme mu začali hledat ten nejlepší domov. A jaký by měl být? Takový, kde jsou páníčci připravení věnovat čas výchově malého aktivního ďáblíka. Grinch totiž tak trochu klame tělem a za roztomilým kukučem se skrývá kluk s hromadou energie, co se neztratí ani v kolektivu větších psů. Jako každé jiné štěně nepohrdne různorodými hračkami a jako odměnu vnímá nejen pamlsek, ale i vlídné slůvko nebo pomazlení. Na oplátku bude věrným a aktivním parťákem, se kterým nuda rozhodně nehrozí.
Když zvládl parvu, prokázal spoustu chuti k žití. Máme neskrývanou radost a cítíme vděk. Přejeme si pro něj ten nejdokonalejší domov.

Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku ve výši 5tis Kč.
Pokud jste to právě Vy, kdo se do tohoto úžasňáka na první pohled zamiloval, kdo by mu chtěl dát všechno, co v původní rodině nedostal, pracoval s ním a hladil ho po hebounkém šedivém kožíšku, NAPIŠTE NÁM o sobě co nejvíce, abychom si dokázali představit, jak krásně by se s Vámi měl.
K dispozici je Vám mail adopce@docasky.cz
S vhodnými zájemci rádi naplánujeme případnou návštěvu Psího ostrova.