DASHA – TEMPERAMENTÍ ZRZKA

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Dasha je chodící láska k člověku, miluje hlazení a rozdávání pusinek, svojí vrtivou energickou přízní obdaří každého, kdo ji dá příležitost. Je velice milá, kontaktní, učenlivá a tvárná. Miluje procházky, stejně jako povalování u nohou milovaného člověka.

ZDRAVOTNÍ STAV: Dasha je odhadem sedmiletá fenečka, kastrovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Dasha by ráda bydlela v rodinném domku se zázemím uvnitř se svým člověkem, zvládla by bydlet i v bytě, je vzorně čistotná. Hledá aktivní domov plný vycházek a výletů, bude moc ráda chodit do psí školy a zdokonalovat se ve svém chování. Co se týče jiných zvířátek, nemáme její chování plně ozkoušeno. Po zodpovědném seznámení by mohla odjet bydlet k psímu bráchovi či k psí ségře, kočičky jí, zdá se, problém nedělají a mohla by zvládnout společný domov s nimi.

V případě zájmu o adopci Dashy Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za super focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/29ch/