TAYANA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

4 štěňátka z Ukrajiny - TAGAR, TYSON, TRISTAN a TAYANA ♥
 
Na začátku války na Ukrajině nás chytilo za video, kde hladová maminka stafordka zuřivě odháněla od sebe jejích 7 vyhladovělých štěňátek Ihned jsme se spojili s majitelkou, která pro ně hledala pomoc, hledala jim nové rodiny. Pejskové neměli krmivo 2 dny. Poslali jsme peníze majitelce na účet a ta za ně nakoupila krmivo pro pejsky. 3 štěňátka se majitelce podařilo prodat, ale 4 štěňátka zůstala bez pomoci. Po pár dnech byla při ostřelování zasažena i bytovka, kde majitelka se štěňátky žije. Naštěstí všichni přežili, ale ukrýt se do bezpečí s tolika pejsky bylo nemožné. Slíbili jsme majitelce, že alespoň štěňátka dostaneme do bezpečí na Slovensko. Byly to týdny hledání možností přepravy, hledání veteriny, která fungovala a byli by tam ochotní je připravit na vycestování. Nakonec se to podařilo a štěňátka přicestovala k nám. 
 
Malincí jsou velmi veselá a kontaktní štěňátka. Vysloveně se dožadují lidské společnosti. Nemají vůbec strach z jiných dospělých pejsků, jsou velmi společenští. Jsou neskutečně chytří, velmu rychle chápou, co po nich člověk chce. Krásně chodí na vodítku, hygienické návyky mají zvládnuté na 90%. Jsou prostě úžasní, ale kvůli potravě se umí i pobít mezi sebou, bohužel toto jediné jim doteď zůstalo jako pozůstatek hladovění z minulosti. Ale na tom se dá krásně zapracovat, jsou to ještě štěňátka. Jinak jsou to veselé, zvědavé šidýlka.
 
Štěňátka mají 4 měsíce, jsou očkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaní a mají nejen ukrajinské, ale i evropské pasy na vycestování. Jsou mix stafordšírského teriéra, v dospělosti budou většího vzrůstu, teď váží od 10,2 do 10,8 kg.
 
Štěňátkům hledáme laskavé domovy, kde budou členem rodiny. Pouze s možností pobytu uvnitř - žádná bouda, žadné živé zvonečky na dvůr. Hledáme jim zodpovědné rodiny, které ví, co obnáší výchova štěňátka a mladého energického pejska, a mají na to dostatek času a trpělivosti. Rodiny, které jim zajistí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 i více let), s dostatečným finančním zabezpečením (kvalitní krmivo a kvalitní veterina).
Hledáme jim aktivní a zkušené rodiny, které jim zajistí nejen dostatek pohybu, ale i vyžití s řadou her a jiných aktivit. Zároveň ale rodina musí být dostatečně důsledná v určování hranic. Při výběru nového domova preferujeme rodiny, které mají zkušenosti s výchovou pejsků plemena typu bull. K malým dětem z důvodu oboustranné bezpečnosti nedoporučujeme.
 
Štěňátka do domova půjdou po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v přiměřeném věku a po uhrazení adopčního poplatku. V případě vážného zájmu, prosím, pište mně do soukromé zprávy informace o Vás a Vaší rodině, o podmínkách, do kterých by byl pejsek adoptovaný, jaké aktivity pro pejska nabízíte, fotky Vaší rodiny a prostředí, ve kterém se štěňátko bude pohybovat! Na komentáře a zprávy bez těchto informací nebudu reagovat. Děkuji za pochopení.
Tel.: 723 728 323