RAGNAR - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

RAGNAR / RAGY byl adoptovaný před více jak 2 roky jako 2,5 měsíční štěňátko do rodiny, kde měli zkušenosti i dostatek času se mu věnovat. V rodině se změnila situace, přibyli dva noví členové a na Ragnara nezbyl čas. Rodina se ho rozhodla vrátit z adopce.

RAGY je mix staforda, 30 kg obřík plný lásky Je velmi milý, hravý a nekonfliktní, s každým pejskem si chce hned hrát, nikdy na žádného ani nezavrčel a ani nezaštěkal, a to bez rozdílu pejsek nebo fenka. Je velmi poslušný, absolvoval základní výcvik, ovládá základní povely. Miluje procházky, jakékoli aktivity, je to mladý 2,5 letý pejsek plný energie, ale zároveň velmi citlivý a jemný. V rodině žije i s malým dítětem v harmonickém vztahu. S větším dítětem vyrůstal od štěňátka. RAGY momentálně žije v bytě, ma na 100% zvládnuté hygienické návyky, nic neničí, ale byl by šťastnější v rodinném domě s pelíškem v domě a s přístupem na zahradu. RAGY je úplně zdravý pejsek, před 3 týdny podstoupil i kastraci, je komplet očkovaný, čipovaný.

RAGYMU hledáme laskavý domov, kde bude členem rodiny. Pouze s možností pobytu uvnitř - žádná bouda, žadný živý zvoneček na dvůr. Hledáme mu zodpovědnou rodinu, která ví, co obnáší výchova mladého energického pejska a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která mu zajistí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 i více let), s dostatečným finančním zabezpečením (kvalitní krmivo a kvalitní veterina). Hledáme mu aktivní a zkušenou rodinu, která mu zajistí nejen dostatek pohybu, ale i vyžití s řadou her a jiných aktivit. Zároveň ale rodina musí být dostatečně důsledná v určování hranic.

RAGNAR se nachází v Havířově. Do domova půjde po podepsání adopční smlouvy a po uhrazení adopčního poplatku.

V případě vážného zájmu, prosím, pište mně do soukromé zprávy informace o Vás a Vaší rodině, o podmínkách, do kterých by byl pejsek adoptovaný, jaké aktivity pro pejska nabízíte, fotky Vaší rodiny a prostředí, ve kterém se bude pohybovatNa komentáře a zprávy bez těchto informací nebudu reagovat. Děkuji za pochopení.

Tel.:723 728 323