ARYA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

ARYA je mix plemene sibiřský husky. Převzali jsme ji po urgentní prosbě o pomoc, protože nezkušení majitelé nezvládali její temperament a darovali by ji komukoli.

ARYA vyrůstala od štěňátka zavřená na balkóně, neznala téměř žádné povely, neznala hru s hračkami, neměla hygienické návyky. Ale za pár dní všechno krásně pochopila, je neuvěřitelně šikovná a chytrá. ARYA je nekonfliktní, i na fenky reaguje velmi umírněně, k lidem je zpočátku nedůvěřivá, ale po pár minutách si už krásně bere z ruky pamlsky. Vůbec není dotěrná, k člověku přijde na zavolání. Pěkně chodí na vodítku, vůbec netahá, procházky miluje.

ARYA je komplet očkovaná, čipovaná, ošetřená proti parazitům, má pas na vycestování do zahraničí. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.

ARYE hledáme laskavý domov, kde bude členem rodiny, jedině s možností pobytu uvnitř, jako řádný člen rodiny. Žádná bouda, žádný živý zvoneček na dvůr. Hledáme jí zodpovědnou rodinu, která ví, co obnáší výchova mladého energického pejska a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která jí zajistí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 i více let), s dostatečným finančním zabezpečením (kvalitní krmivo a kvalitní veterina). Hledáme jí aktivní a zkušenou rodinu, která jí zajistí nejen dostatek pohybu, ale i vyžití s řadou her a jiných aktivit. Zároveň ale rodina musí být dostatečně důsledná v určování hranic.

V případě vážného zájmu, prosím, pište do soukromé zprávy informace o Vás a Vaší rodině, o podmínkách, do kterých by byl pejsek adoptovaný, jaké aktivity pro pejska nabízíte, fotky Vaší rodiny a prostředí, ve kterém se bude pohybovat. Na komentáře a zprávy bez těchto informací nebudu reagovat. Děkuji za pochopení.

Tel.: 723 728 323