DYLAN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

DYLAN byl zachráněný z ulice, jak už delší dobu pobíhal po vesnici vyhublý na kost.

DYLAN je už připravený jít do domova a dělat radost své rodince. Je to neskutečné zlatíčko, vděčné za každé pohlazení, za každý kontakt s člověkem. DYLAN je mladý asi 3 letý pejsek malého vzrůstu, 8 kg, atletické postavy. Je to kříženeček jezevčíka, klidné, přátelské, nekonfliktní povahy. Vděčný za každé pohlazení a pozornost. Je to prvotřídní gaučový pejsek. Celou noc krásně spí a přitom je rád v přítomnosti člověka. Velmi rychle se všechno učí, je velmi šikovný. Procházky má rád, krásně chodí na vodítku a má rád i vodu.

S pejsky vychází perfektně a vždy využije možnost, aby se mohl přitisknout k pejskovi nebo člověku. Psího parťáka nebo parťačku by určitě přijal. Kočičky z počátku naháněl, teď si jich nevšímá a ani jiné zvířátka. Má 100% hygienické návyky. Každého má rád, je vhodný i ke starším lidem, i k dětem, které ví, jak se chovat ke zvířátkům.

DYLAN je kompletně očkovaný, odčervený, odblešený a kastrovaný. Je čipovaný a má pas na vycestování.

Hledáme mu nový domov v bytě nebo v domečku, ale s pobytem uvnitř a přístupem na zahradu. Do domova půjde po podepsání adopční smlouvy a po úhradě adopčního poplatku. V případě vážného zájmu, prosím, pište mně do soukromé zprávy informace o Vás a Vaší rodině, o podmínkách, do kterých by byl pejsek adoptovaný, jaké aktivity pro pejska nabízíte, fotky Vaší rodiny a prostředí, ve kterém se bude pohybovatNa komentáře a zprávy bez těchto informací nebudu reagovat. Děkuji za pochopení.

Tel.: 723 728 323