KERI - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Oz Archa Janka a Saška

Podrobný popis

FENEČKA KERI K ZAMILOVÁNÍ

Jmenujii se Karina, má dočasková teta Liduška na mě volá Keri, Kerinka, jsem prý její sluníčko a vůbec se se mnou nechce rozloučit, ale já vím, že nastal čas, abych si našla svůj vlastní domov kde mě budou mít rádi a vychovají ze mě prima psí holku.

Je mi cca 5 měsíců, jsem vlastně ještě nohaté štěně, originální kříženka, vážím 11 kg, v dospělosti si myslm, že budu mít tak 20 - 22 kg. Pocházím z nedobrých podmínek, ale věřím, že to špatné už je za mnou. Moc ráda bych si našla aktivní  rodinku, nejraději s RD a zahradou s přístupem dovnitř, která se mi bude dostatečně věnovat. Miluji pohyb, zábavu, hračky nebo klacíky, užívám si dovádění, skvěle zvládám cestování autem, busem, metrem i tramvají. Teta o mně říká, že jsem moc šikovná, chytrá, tulivá, poslušná, velmi přizpůsobivá, mám ráda lidičky malé i velké, jsem zvyklá na kočičky, s pejsky se ráda kamarádím, doma vydržím na pár hodin sama, nejsem zbytečně uštěkaná, hygienu zvládám téměř na 100 %, i na vodítku umím, jen občas ještě trochu táhnu. No zkrátka jsem KERI K ZAMILOVÁNÍ.

Keri je plně očkovaná, odčervená, čipovaná. Do adopce půjde do prověřené rodiny, po podpisu adopční smlouvy s příslibem kastrace po prvním hárání a úhradě adopčního poplatku. 

Kontakt: Ivana van der Maas, sz/whatsapp 725 912 605, mail: ivana@oz-archa.eu