❤ Julie hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Julie, fenka, kříženka, přibližně 8 let stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Menší střední velikost.

Julie je duší velká šéfová, i když je to takový prcek. Je sebevědomá a chce být vždycky za královnu. K lidem se však chová velmi submisivně, je mazlivá a moc milá :) Je stále dobře naložená, občas si štěkne o pozornost, abyste se jí nezapomněli věnovat. I s dětmi vychází moc dobře. Bude se dobře trénovat, je výborně motivovatelná jídlem.

S ostatními psy vychází bez problému, ale hodila by se do domácnosti spíše jako jedináček a nebo k submisivnímu parťákovi, který by nezpochybňoval, že Julie je v čele smečky :D Její vztah ke kočkám neznáme.

Nachází se v dočasné péči v Praze, kde je možné domluvit návštěvu.

Pro Jůlinku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤