❤ Sabina hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Sabina, fenka, kříženka, přibližně 3 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost.

Sabina miluje lidi. Vysloveně prosí o pozornost, skáče a dožaduje se pohlazení. Může jít i do rodiny k dětem. Bude z ní výborný rodinný mazel, parťák na procházky a tulítko na gauč. Je poslušná, umí krásně chodit na vodítku.

Bohužel Sabina hledá domov pouze jako jedináček. Kočky by proháněla. A především nevychází dobře s ostatními psy, obvzlášť jí vadí když k ní zprudka přiběhnou. Její stav se možná může v novém domově trochu zlepšit, pravděpodobně hraje roli to, že v azylu mezi velkým počtem psů se cítí špatně a je vystresovaná. Každopádně však hledá domov u takových páníčků, kteří si přejí mít jednu jedinou rozmazlovanou a tulivou princezničku. K lidem se chová velmi submisivně a udělá pro ně co jim na očích uvidí.

Jedna z našich dobrovolnic ji vzala na delší výlet a tohle o ní říká:"Procházka se Sabinou byla skvělá. Ani se štěkájícím psem za plotem neměla problém, proto si myslím, že jí vadí jen když k ní někdo přiběhne moc blízko. Byla tak šťastná že je venku na procházce a má pozornost člověka jen pro sebe. Občas se prostě jen postavila na zadní, položila na mě přední packy a pozorovala mě, občas začala samou radostí poskakovat. Pokud někdo hledá psa, který ho bude milovat nadevšechno na světě a považovat ho za nejlepšího člověka ze všech, Sabina je pro něj ta pravá. A ještě navíc k tomu je prostě překrásná."

Pro Sabinku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤