❤ Reese hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Také je nutné zajistit druhé očkování ve stanovený termín. Napište nám prosím email a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Reese, pejsek, kříženec, přibližně 6 let starý. Má za sebou první očkování, je odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Větší velikost, 30 kg.

Reese je prostě miláček. Je to laskavý a něžný psí kluk. Se všemi ostatními psy v azylu vychází bez problému. K lidem je milý a přítulný. Chová se hezky i k dětem, když navštíví náš azyl.

Leká se rychlých pohybů, krčí se a uhýbá. Také zakňučí, když ho chytneme za postroj. Znamená to nejspíš, že v minulosti zažil ošklivé zacházení. Přesto ale na lidi nezanevřel a je to milá a citlivá dušička. Zaslouží si ten nejlepší domov, kde mu jeho trápení z minulosti vynahradí.

Jedna z našich dobrovolnic ho vzala na procházku a říká o něm: "Reese byl chvílemi trošku vyplašený, ale pořád stejně milý a kamarádský jako vždycky. Myslím že ho opravdu lákalo objevovat nové věci. Často si ke mě přišel pro pomazlení. Na vodítku chodí moc krásně, na kratším i na delším, a s ostatními psy nemá sebemenší problém. Myslím že zkrátka potřebuje jen někoho, kdo s ním bude mít trpělivost a dodá mu trošku sebevědomí a pocit bezpečí."

Pro Reese hledáme milující a zodpovědnou rodinu, která mu poskytne lásku a péči a kvalitní stravu. Pokud si myslíte, že by se hodil právě k vám, dejte nám vědět ❤