JONATÁN

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ahoj lidi, máte rádi Macha a Šebestovou ? Tak já jsem jejich parťák od Kadrnožků, Jonatán. Bude mi kolem roku, jsem roztomilý teriero - jezevčí kluk a od teď už se nikdy nebudete nudit. Jsem veselý, hravý, aktivní pes, miluju lidi, se psy nemám problém, samozřejmě chybí dokonalá výchova, ale na tom už s tetama pracujeme. Neměl jsem na růžích ustláno, ale vše je pryč a nový život volá.
Užívám si společnost a drbání od paniček, rád si hraju a dovádím, trenuju vodítko a musíte se mnou zapracovat na socializaci ve městě.
Kočky proženu, jako správnej terier a taky rád zahradničím, to mi jde úplně samo.
Rád bych našel prima aktivní, milující rodinku, která se mnou bude pracovat a venovat se mi a užijem si spoustu legrace, váš Jonatán."

Jonatán je asi roční kříženec, který přijel z nevhodných podmínek. Je to fajn pes, stále dobře naladěný a pohodový fešák. Z očí mu kouká sto čertíků a umí být také pěkný rošťák, nicméně moc hezky se učí a je moc chytrý a šikovný. Chůzi na voditku pilujeme, stejně jako hygienu, kterou neznal a pokroky jsou u Jonatána hodně znát.
Je to akční kluk, má spoustu elánu na dovádění a zábavu, rád se honí a hraje si s ostatními pejsky, takže doma by klidně rád uvítal psího kámoše, nebo kamarádku. Je to mazel a uličník, správnej vořech s milou povahou.
Ve městě nežil, tak bude třeba učit ho zvykat si na rušnější prostředí a situace.
Hledáme pro něj milující zodpovědnou rodinu, která se mu bude hodně věnovat a bude mít na něj čas. Potřebuje stabilní zázemí, kde stráví celý krásný život, po boku milujících lidí.

Jonatán je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 za