DARINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Darinka nedávno jsem přijela k tetě do dočasné péče. Je mi šest let a žila jsem v domečku u velmi starého pána, který odešel na věky. Jsem menší kříženka, moc milá, hodná a veselá holčička, miluju lidi, děti a jsem vděčná za každou pozornost páníčka a za každé pohlazení. Neznala jsem vodítko, ani procházky, všechno se teprve učím, včetně hygieny, ale jsem moc šikovná holčička a snažím se. Ráda spinkám v posteli a tulím se ke své paničce. Pejsci mi nevadí, ale ani je nijak nevyhledávám a klidně budu i jedináček a budu mít celou lásku a pozornost páníčků jen pro sebe, vaše Darinka."

Darinka je 6 ti leté zlatíčko, roztomilá a moc hodná holčička, která přišla o svého páníčka. Její život byl ale velmi jednostranný, znala jen domek s dvorkem, jiné vyžití neměla, páníček byl velmi starý. Velmi nadšeně uvítala společnost hodných lidí, užívá si radostně mazlení a drbání, je to velmi vděčný pejsek, kterého si každý zamiluje. Na vodítku je učí, je zatím nejistá, bude pro ni vhodnější bydlení v domku se zahrádkou, než v rušném městě. S pejsky je Darinka nekonfliktní, nevadí jí ani kočičky, má ráda i děti, ale musí být samozřejmě vychované a vědět, jak se chovat k pejskům.
Darinka je andlílek, který si zaslouží milující zodpovědnou rodinku, hodně lásky, klidné stabilní zázemí a hodně pozornosti.

Darinka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705