❤ JUNIOR ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Také je nutné zajistit druhé očkování ve stanovený termín a KASTRACINapište nám prosím email a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Junior, pejsek, kříženec, přibližně 1 rok starý. Má za sebou první očkování, je odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost.

Junior je velmi milý a citlivý pejsek. U nás v azylu je spíš tichý a zakřiknutý, stále ještě si není jistý v novém prostředí. Potřebuje klidného a trpělivého majitele, který na něj nebude tlačit silou, ale dá mu prostor se rozkoukat a všechno postupně naučit. Není si jistý ani v přítomnosti malých dětí, proto hledáme jedině rodinu bez dětí a nebo se staršími a klidnými dětmi, které k němu budou přistupovat opravdu hodně s citem.

Jakmile si Juniora získáte a začne vám věřit, je z něj naprosto úžasný pes, mazlivý a věrný parťák. Na procházkách úplně ožije, užívá si výlet i mazlení. Jedna z našich dobrovolnic ho vzala na procházku a říká o něm: "Celou dobu šel perfektně u nohy. Bylo to vážně obdivuhodné. Vyhledával klidná místa, kde by se mohl natáhnout do trávy a odpočívat. Byla to nejpohodovější procházka, jakou jsem kdy s kterýmkoliv psem absolvovala."

Junior nemá problém s ostatními psy v azylu, když se setkají venku na zahradě. Ale na spaní a na krmení ho raději máme odděleného od ostatních. Snášenlivost s pejsky v nové domácnosti by se musela předem vyzkoušet. S kočkami vychází v pohodě.

Junior zatím není kastrovaný. S potenciální novou rodinou je možné domluvit buď to, že Junior bude kastrovaný v naší péči, a nebo že odejde do nového domova, nová rodina zajistí kastraci v nejbližší možný termín a my ji zaplatíme.

Pro Juniora hledáme milující a zodpovědnou rodinu, která mu poskytne lásku a péči a kvalitní stravu. Pokud si myslíte, že by se hodil právě k vám, dejte nám vědět ❤