Poslušný Georgí - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem George, originální kříženec, cca 7 let, 24 kg. Nedokážu Vám říci, co se stalo, ale skončil jsem jako bezdomovec. Pobíhal jsem po ulicích, schovával se před deštěm, byla mi zima, neměl jsem co jíst, ke komu se schoulit. Za nějakou dobu jsem byl odchycen a dostal jsem se do útulku. Nikdo mě nechtěl, a tak jsem po půl roce putoval pod spolek Psí senioři v nouzi, odkud hledám někoho, po jehož boku již nikdy nepoznám strach, samotu, hlad... Prosím, adoptujte mě.

Jsem moc hodný, mazlivý, aktivní, hravý, poslouchám na slovo. Prošel jsem výcvikem, znám spoustu povelů, které plním s radostí. V autě jezdím rád, mohu s Vámi na výlet, do restaurace, … Hygienické návyky mám 100%, v dočasné péči jsem ani neoznačkoval, což prý spousta pejsků ze začátku dělá. Neničím, štěkám jen, když hlídám. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu, neublížil bych. U odběrů krve jsem usínal :-)

Psy, feny snesu, kočky proháním. Mohu i k rozumným dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v bytě nebo v domku.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Jedno oko mám menší, což je pouze estetická záležitost.

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.