ASLAN – KRÁL Z JINÉHO SVĚTA

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Ať již Aslan přišel odkudkoliv, byl to jiný svět. Možná prošel skříní, možná jen zdrhl ze zahrady, kde si ho nikdo moc nevšímal. Je to pes s úžasným potenciálem. Může se stát naprosto dokonalým psím společníkem, když dostane příležitost. Je to kluk, který toho mnoho nezná, ale nebojí se, pozoruje a učí se. Už má za sebou krutá pubertální léta, takže je rozumný, naslouchá. Chce se učit a není potřeba bojovat s hromadou splašených hormonů. Byť občas také zazlobí v nových situacích, kdy bývá nejistý, a potřebuje něžnou, ale zároveň i pevnou oporu ze strany tolik milovaného člověka. Z hlediska výcviku se mu nikdo moc nevěnoval, ale sedni si osvojil velmi rychle a zvládá i pohodově chodit na vodítku. Moc rád se naučí i další věci, projde dalšími dveřmi a pozná každý svět, který mu jeho nový páníček nabídne. Pohlazení a lidská blízkost je něco, čeho si velmi váží, a nasává s láskou a pokorou každou vteřinu lidské pozornosti.

ZDRAVOTNÍ STAV: Aslan je zdravý jako rybička, očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou jeho adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Aslan hledá rodinu, která mu nabídne spokojený psí život, pohodu, procházky, trénink. Bude spokojený v bytě i domě se zahradou. Bude to super parťák na túry, houbaření, rybaření i jiné aktivity v přírodě. Zatím není zvyklý na kontakt s jinými psy ani zvířaty, ale pod správným vedením si umíme představit, že by žil s podobně velkou fenou.

V případě zájmu o adopci Aslana Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Aslanovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/28ch/