Penny

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek

Podrobný popis

???? PENNY ????

Malá, vyhozená, bezprizorní a zmatená....

Tohle malé psí dítě se toulalo bez cíle ulicemi. 

Zase se někdo zbavil živé "hračky"která zřejmě omrzela. Však co.... buď si jí někdo vezme, nebo jí srazí auto. Lidská krutost nezná mezí. 

"Člověče, máš zodpovědnost za to, co jsi k sobě připoutal." Zvíře je živý tvor, který cítí strach, bolest, radost....a taky lásku. Jejich srdce jsou veliká, laskavá a milují nás bez podmínek. Stačí jim že jsme. Oni odpouštějí všechno, čeho jsme se na nich dopustili. Žijí přítomností....

Sladká Penny....už to není bezejmenný tuláček ale psí osobnost. 6 měsíce a 13 kg lásky. To vše zabaleno v sametovém kožíšku. Její kaštanová kukadla už hledí s důvěrou na člověka a ví, že už bude jen dobře. 

Tahle rozumná a elegantní slečna, hledá svůj první a poslední domov v životě. Domov, kde se jí budou věnovat, učit jí a vychovají z ní skvělou parťáčku pro život. Penny je mix NO a možná má v sobě i kapku maliny. Podle všeho to bude aktivní a velmi chytrá a učenlivá fenka. 

Hledá proto zkušené a sportovně založené páníčky. Určitě jí nebude stačit krátká procházka kolem domu. Zkrátka a dobře: unavený pes = hodný pes. 

Penny si zaslouží zodpovědný domov, pouze jako člen rodiny. Nedáme jí nikam, kde bude celý den odložená na zahradě nebo v kotci. Chceme aby měla přístup do domu a pelíšek uvnitř. Nebráníme se ani gauči. 

Zájemci pište prosím něco o sobě, rodině, věk, bydliště, práce, děti a vaše zkušenosti se psy. 

Pouze vhodným zájemcům, kteří zaujmou svým průvodním dopisem se ozveme zpět.Proto přidejte i telefon,na kterém budete k zastižení. Počítejte s předadopční kontrolou a jedním z bodů ve smlouvě bude i kastrace ve vhodném věku. 

PIŠTE PROSÍM POUZE SMS NA ČÍSLO 605 222 271 (NEVOLAT)