Ron

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Když dosáhneš cíle a světla ti zhasnou. Pak v jediné chvíli, ztratil si píli, nechceš jít dál... Tak stojíš ve frontě na sny...Seznamte se s Roníkem. S božanem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Se smíškem, co své srdce ale nedá jen tak někomu. Rozumí totiž pravému učení milovat. Chcete to naučit?

Přednost číslo1: Společnost. Když je venku na zahradě a my vylezeme, motá se furt kolem nás. Hned začne hledat míčky nebo hračky a blbne. 

Přednost číslo2: Drbání, tulení. Když není míček v tlapě, tak chce drbat, zastaví Tě tím, že se ti sedne do cesty těsně k nohám a opře se o Tebe, protože se prostě bude drbat. Když vidí vodítko, je nadšený, na procházce kliďas, vůbec netahá. Při vyčesávání drží jak beránek, když je mu něco nepříjemný, naznačí taktně.
Je to zkrátka úžasný pes. Na nové lidi reaguje opatrně, obezřetně. Potřebuje se rozkoukat a zvyknout si. Pak jde o úžasného psího parťáka s otevřeným srdcem. 
S fenkou se snese. Je v dočasné rodině, kde jsou děti. Přesto bychom chtěli pro Roníčka klid a možnost si užít dospělé dvounožce.  
Vhodný k rodinnému domu se zahradou, s kvalitně zateplenou boudou. Spíše na ves, než do města. Auta ho celkem rozrušují. Bez koček. Jako pes jedináček nebo k vykastrované fence. 
 
Pokud máte o Roníčka zájem, napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz 
 
S adopčním poplatkem 2500,- (Naočkovaný komb vakcinou, odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný, hotové krevní testy jako prevence - vše v pořádku)