CAROLINE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10m Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Caroline je zhruba 3/4 roku stará fenečka, která pochází z osady na východním Slovensku. K nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta.

Kája je zcela evidentní kříženec jezevčíka. Je trochu větší - zhruba do půlky lýtek a cca devět deset kilo. A už ale neporoste.

Kája je trochu bázlivější povahy a nové situace i noví lidé ji ze začátku trochu děsí. Jakmile se ale otrká a seznámí s prostředím, je z ní typický jezevčík. Drzá, paličatá a pěkně vyčůraná malá blondýna, která si zásadně dělá jen to, co uzná za vhodné. :-) Myšleno samozřejmě v dobrém - se svými lidmi je to veliká mazlivka a sympaťanda, která občas i poslechne na slovo. :-) Kočky a jiná zvířátka vyzkoušené nemáme.

Pro Káju hledáme aktivní zájemce, kteří mají v plánu většinu svého volného času věnovat výchově a výcviku fenečky. Pokud má být v nové rodině psí kluk, tak jedině kastrovaný. Kája se bude kastrovat nejdříve v říjnu/listopadu 2022. Vztah k dětem nemáme vyzkoušený a pokud by již nyní měly v nové rodině děti být, tak vzhledem k zakřiknutější povaze fenečky budeme v rodině preferovat děti starší a rozumnější, které už se umí k pejskům dobře chovat a jspu schopné i samostatně venčit. Ideálně ve věku 12 let a více.

Caroline odejde do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/s sýr a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.