PIŠKOT - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Piškot je zhruba pět měsíců starý chlapeček, který pochází z osady na východním Slovensku. K nám přijel v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. 

Piškotkův původ je naprosto neznámý, takže opravdu nemáme tušení, čeho je to kříženec a nemáme tušení, jak bude veliký v dospělosti. Aktuálně má zhruba kolem deseti kilo a 40 cm v kohoutku. Půlku zoubků už mám vyměněnou, takže už nepředpokládáme nijak raketový vzrůst. Odhadem bude mít do patnácti kilo - zlatá střední velikost. Ovšem záruku na to nikomu nedáme. 

Piškot je zatím naprosto čistý a nepopsaný štěňátkovský list a bude jen a jen na novém majiteli, co si z Piškotka vychová. Nicméně je velmi přátelský a komunikativní, pozorný k tomu, co mu člověk říká a je výborně motivovatelný pamlskem. S ostatními psy vychází naprosto bez problémů. Kočky a jiná zvířátka vyzkoušené nemáme. 

Pro Piškotka hledáme aktivní zájemce, kteří mají v plánu většinu svého volného času věnovat výchově a výcviku. Pokud má být v rodině fenečka, tak jedině kastrovaná (s potvrzením od veterináře) - Piškot se bude kastrovat nejdříve v lednu 2023. Vztah k dětem nemáme vyzkoušený, ale vzhledem k veselé povaze Piškotka budeme v rodině preferovat děti odrostlé a nerozbitné. Čili takové, které Piškot nemůže lehce v běhu porazit. Ideálně ve věku 10+. 

Piškot odejde do adopce odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.