BUBÁČEK

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Mé jméno je Bubáček a jsem nejroztomilejší zvířátko na světě. Jsem maličký čivaví klučík, jsou mi 4 roky a vážím 3 kilíčka. Dřív jsem bydlel na dvorečku, se psíma kamarádama, ale teď na vás čekám u hodné tety a jsem připravený milovat vás tak, jako ted miluju jí. Když jsem přijel, byl jsem k smrti vyděšený bojínek, ale po pár měsících u tety v psím ráji, nejradši spinkám v postýlce pod peřinkou, mazlím se a ukazuju bříško, užívám si slastně drbáníčko a i když jsem ještě stále plašánek, v prostředí, které znám a se svou milovanou osůbkou, je ze mě tulivý andílkem, který bude milovat své lidičky a hrát si s ostatními psími kamarády.
Potřebuji nutně bydlet v domečku za zahrádkou v klidném místě, ruch města mi nedělá dobře, tam se stále ještě lekám a panikařím. Svou paničku, kterou si zamiluju, budu následovat jako kuřátko kvočnu a na krok se od ní nehnu, jen mi musíte dát více času. Váš Bubáček."

Bubáček je nejdojemnější a nejroztomilejší psí andílek. Je to 4 letý čivaváček, který bohuzel celý život bydlel na dvorečku své staré paničky, takže nepoznal nic a nikoho jiného. Po příjezdu k nám, byl ze všeho nového ve velkém stresu, postupně se začall socializovat a zvykat si na nové lidi a prostředí, ale i tak vždy bude malinkým plašánkem, na kterého je potřeba dávat pozor.

Bubáček je naprosto dokonalý klučíček, je úžasný a zcela oddaný paničce, kterou si postupně zamiluje a půjde s ní až na kraj světa. Potřebuje velmi laskavé, milující, trpělivé a citlivé lidičky, on sám je velice citlivá dušička, která si potřebuje postupně vybudovat důvěru a jakmile si na vás zvykne, stane se nejoddanějším miláčkem, jakého si vůbec dokážete představit. 

Nejraději spinká přitulený na peřině nebo polštáři a jakmile vám ukáže bříško, budete vědět, že vám odevzdává celé své zlomené a bojavé srdíčko.
Pejsky má moc rád, mezi malými ve smečce si umí sjednat pořádek, uvítal by prima malou fenečku, jako parťačku, která by mu i jistě pomohla získat sebedůvěru a jistotu. U nás je mezi malými i velkými pejsky a zcela bez problémů.

Hodí se do baráčku se zahrádkou na 1000%, potřebuje klidné, harmonické prostředí, laskavý a citlivý přístup, bezpečné venčení, rušné město, nebo sídlište by ho velmi stresovalo. Nehodí se k malým dětem, ani do nějak hlučné divočejší rodinky.

Bubáček je odblešený, odčervený, čipovaný, Kastrovaný a očkovaný. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, Jesenice u Prahy, po dohodě s Janou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 Za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/svatia.foto

https://www.facebook.com/marta.bohacova.3