Jolly

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Liberecký
Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

OLLY
Úžasná holčička labradorského retrívra, která je však v naprosto zoufalém stavu.
Má za sebou nejspíše nějaké starší zranění zadní nohy, možná od nárazu, možná od nějakého bití. Těžko si jen můžeme představit, co se vše stalo.
Bohužel však víme, že toto zranění muselo být hodně bolestivé a jak to už tak bývá, samozřejmě to nikdo neřešil. Při příjmu jsme nasadili zatím tlumicí léčbu a budeme řešit další kroky. Celkově k tomuto problému nepřidá ani nadváha, protože se v tomto stavu neuvěřitelně noha zatěžuje. Na tom se také snažíme pracovat, ale je to boj. Další super věc jsou zuby, které jsou úplně zkažené, plné zubního kamene a obroušené, zřejmě od kousání mříží. Vždy u takových případů nám není vůbec dobře a nechceme si ani představit, co dané zvíře muselo zažívat.
Jolly je však strašně skvělý pes, a přes všechny problémy je to veselá kopa, která rozdává radost. I nám dělá radost, a to svými krůčky v socialazaci. Zapomněli jsme totiž zmínit, že Jolly vůbec nic neumí a tak začínáme od začatku, ale je to holka šikovná. Už pochopila, že vodítka se nemusí bát a že vodítko znamená dobrou věc - procházky. Pochopila, že i jízda autem není žadný horor, a že lidé jsou na mazlení a krmení . Dělá nám radost každým dnem a my pro ní chceme jen to nejlepší.
Chcete i vy pro Jolly to nejlepší, můžete nám pomoc také.
hledáme pro ni dočasnou péči, aby byla v teple domova, aby se cítila ještě lépe (ideálně v okolí českolipska, kvůli veterinárním nákladům)
hledáme a pomalu pokukujeme po budoucích páničcích, kteří ji budou milovat (samozřejmě zdravotní stav budeme muset řešit individuálně)
můžete nám pomoci s úhradou veterinárních nákladů na léčbu, 222695012/0600 text: Jolly
Děkujeme všem, kteří na Jolly myslíte!
Útulek Dogsy, z.s.
Jestřebí u České Lípy
Rádi vám na vše odpovíme přes whatsapp na čísle 777 239 237.
(Pokud neodpovídáme hned, jsme momentálně u zvířat a ozveme se hned jak to bude možné, nezoufejte.)