bíglí babička Sárinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Dlouho jsem spokojeně žila se svou paničkou a psím kamarádem. Byla jsem hýčkaná, mazlená a společně jsme zažívali nádherné chvíle. Ale potom ze dne na den má panička odešla na věčnost. Zbytek rodiny o mě nejevil zájem. S mým psím kamarádem nás rozdělili. Jeho se ujala sousedka mé paničky a já zůstala úplně sama. Chtěla jsem jít za svou paničkou za duhový most, ale zjistila jsem, že se ještě mohu mít krásně a že ještě není můj čas. To vše mi pověděli ve spolku Psí senioři v nouzi, který se mě ujal a já doufám, že to tak je. Ráda bych u někoho strávila ten čas, co mi ještě zbývá. Pomohli byste mi s tím?

Jsem Sárinka, roztomilá bíglice. Je mi 14 let a vážím 12 kg. Jsem moc hodná, klidná a nenáročná psí babička. Hygienické návyky dodržuji. O samotě vydržím a nic neničím. Na vodítku umím a cestování autem zvládám. Veškerou manipulaci snesu. Mohu k rozumným dětem. K ostatním pejskům jsem kamarádská. Kočičky vyzkoušené nemám.

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě. Jsem kastrovaná, čipovaná a přeočkování mě čeká. Vzhledem ke svému věku mám i zdravotní neduhy, se kterými nejde již moc udělat, tak jak to u starých pejsků bývá. Užívám léky na močový měchýř, které vyjdou 500,-/měsíčně a je potřeba monitorovat.

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Radim, okr. Kolín.