FRISCO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. 

Frisco je čtyřletý raslík, který ve svém životě už několikrát změnil rodinu. Zbavila se ho i ta poslední. Což mě upřímně hlava nebere. Frisco je naprostý miláček a mazel, poslušný a rozumný psí kluk a věřím tomu, že jeho adopce bude tak trochu výhra v loterii. 

Frisco je naučený žít v bytě, je čistotný a myslím, že jsem ho ještě ani neslyšela štěkat. S ostatními pejsky u nás vychází naprosto bez problémů a určitě by v nové rodině přivítal i psí kámošku. Doporučili bychom kastrovanou. 

Vztah k různým menším domácím zvířatům nemáme zjištěný, ale je potřeba počítat s tím, že je to prostě teriér. Malé děti vyzkoušené nemáme, ale vzhledem k jeho povaze bychom ty odrostlé a učené ke vztahu ke psům problematicky neviděli. 

Pro Frisca hledáme aktivní rodinu, ideálně se zkušenostmi s teriérem. 

Frisco odejde do adopce odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem. Kastraci u nás absolvuje po velikonocích. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.