FOLTOS - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. 

Foltos je zhruba rok starý pejsek, který k nám dorazil v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. Vypadá jako kříženec špice a někdy v něm vidím i zmenšeninu borderky. Vysoký je cca 35cm, váha asi osm kilo. 

Foltosek se doma projevuje jako veliký mazel, ale venku ho některé věci, lidi a situace ještě trochu děsí. Noví pánečci budou muset ještě zapracovat na socializaci, ideálně navštěvovat i nějakou psí školu nebo socializační procházky. 

Foltík velmi rád chodí na procházky, ale stejně rád se vyvaluje v pelíšku u krbu. Doma je čistotný a neštěkavý. Vztah k malým dětem netušíme, k domácím zvířatům také ne. Mají-li být tedy v rodině děti, tak pouze starší a zkušené v zacházení se psy. Se psy vychází v podstatě bez problémů, ale na psí kluky občas zkouší být drzý. Určitě by v nové rodině mohl mít vyrovnanou a přátelskou psí kámošku. Doporučujeme kastrovanou. 

Pro Folta hledáme přiměřeně aktivní pánečky. Společnost by určitě rád dělal i starším lidem, ale vzhledem k jeho přizpůsobivosti nebude mít problém vyrážet na dlouhé túry. 

Foltos odejde do adopce odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a již také kastrovaný. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení