MÁJA

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Mé jméno je Maja a je mi 8 let. O páníčka jsem přišla, odešel navěky a já zůstala sama a nepotřebná. Cestovala jsem přes celou republiku, od uplného západu, na východ, k tetě k Brnu, která se mě ujala. Jsem úžasná, báječná holka a jak jistě vidíte, můj páníček mi dopřával. Z drsnosrsté jezevčice, kterou jsem dříve byla, ze mě vykrmil střapatého otesánka, ale na figuře už se pracuje a kilíčka jsou pomalu dolů. I přes svoji nadváhu, mám obrovskou chuť a elán do života, miluju procházky, dovádění i hračky, hlavně přetahovadla a míčky, to je moje. Honím se dokonce s ostatními pejsky po zahradě, užívám si pohyb, ale nejvíc ocením společnost svojí milované paničky nebo páníčka, se kterými bych mohla trávit veškerý čas.
S pejsky ani s kočičkami nemám žádný problém a klidně můžu mít doma nějakého parťáka, ale nebude mi vadit, když budu třeba i jedináček, hlavně že budu mít stále na blízku své lidi. Vaše Maja."

Maja je 8 letá drsnosrstá jezevčice, které zemřel majitel a cestovala 400 km do naší dočasky, kde se jí ujaly naše tety.
Přijela pěkně vypasená, s velkou nadváhou, ale na tom už se pracuje, díky pohybu a redukční dietě, Mája pomalu kila shazuje. Je to veselá holka, miluje mazlení a pozornost svých páníčků, které všude následuje a pokud odejdete a necháte ji samotnou, pláče za vámi.
Je to vděčná, oddaná společnice u všeho, co právě děláte. Pokud sledujete televizi, leží vám věrně u nohou, což se možná změní, jakmile si dokáže vyskočit sama na sedačku. I přes své kulaťoučké tělo, má hodně elánu a dokáže překvapit spoustou energie při hrách, honění s ostatními a dovádění. Jistě bude ráda za aktivní rodinku, která ji dopřeje pohyb a zábavu, ale především bude nejspokojenější, bude - li vám moci být stále na blízku.
Maja se hodí do domečku se zahrádkou, k aktivním důchodcům, nebo i do rodiny, s odrostlými rozumnými dětmi, nehodí se do bytu, kde bude zůstavat o samotě. Psí společnost jí nevadí, snese i kočičky.
Je to velká osobnost, s milou mazlivou povahou, s duší jezevčíka, zaslouží si ten nej domov.
Maja je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705