KYLIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Kylie je tři měsíce stará čokoládka, která pochází z osady na východním Slovensku. K nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. 

Kajlinky původ je naprosto neznámý, takže opravdu nemáme tušení, čeho je to kříženec a nemáme tušení, jak bude veliká v dospělosti. Teď ve třech měsících má zhruba pět kilo, takže bude mít v dospělosti mooooožná 12-15kg. Ovšem záruku na to nikomu nedáme. 

Kylie je zatím naprosto čistý a nepopsaný list. Neumí zatím nic jiného, než papat, kakat, trhat podložky a vraždit plyšáky. Fenečka je spíše submisivní a klidnější povahy, i když samozřejmě v nové rodině může ještě rozkvést. S ostatními pejsky vychází bez problémů, takže by mohla mít v nové rodině i psího kámoše (psí kluk jedině kastrovaný). 

Pro Kylie hledáme aktivní zájemce, kteří mají v plánu většinu svého volného času věnovat výchově a výcviku. Nehledáme rodiny s dětmi do dvanácti let a nehledáme ani zájemce v důchodovém věku. Prosíme RESPEKTUJTE TO. 

Kylie odejde do adopce odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení. ????