Maggie

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

HLEDÁME NOVÝ DOMOV, POKUD SE RYCHLE NENAJDE, BUDEME POTŘEBOVAT PŘESUNOUT MAGGIE DO JINÉ DOČASNÉ PÉČE, KDE BY PODSTOUPILA PRVNÍ OPERACI.

Maggie neměla ani 1 rok a už porodila štěńátka. Tam kde žila, byla k tomuto účelu pořízena. Byla by jen stroj na štěňata .
Naštěstí už je v bezpečí dočasné péče a užívá si všeho, co si každý pes zaslouží. Je jí 2,5 roku a stále má vzhled odrostlého štěňátka, člověk má pocit, že ji musí na rukou nosit a hřát v náručí. Ale nenechte se zmýlit Maggi je osobnost s vlastním názorem. Je zvídavá, velmi inteligentní a učenlivá. Miluje život a nemůže se nabažit volnosti a aktivit. Mysleli jste si třeba, že sharpei nemá rád vodu a neumí plavat? Omyl přátelé....Maggie dokáže překonat všechny hranice světa a neexistují pro ni mantinely. Ona je aquabela v chlupatém kožíšku. Je to dokonalá a čistá duše . Maggie je prostě skvělý terapeut, se kterým nemáte čas na smutky a splíny. Umí se přitulit, pomazlit, dát vám uslintanou pusu a po celodenní "námaze" s vámi slastně lehne k telce nebo knize.
Maggie má jen jeden jediný problém, vlastně dva. A tím je vrozená dysplazie loketního kloubu a prasklý křížový sval v koleni. Potřebuje akutně operace . Bohužel současná dočaskářka sama bojuje se svým zdravím a nemůže jí poskytnout adekvátní pooperační péči. Proto nutně hledáme nový domov nebo náhradní dočasku. Hledáme už více jak půl roku, ale NIC . Potřebuje zázemí....... klidné, bezpečné, bez schodů a s někým, kdo se jí bude věnovat. Pooperační péče je náročnější, ale pokud je vůle, dá se zvládnout všechno. Potřebujeme pomoc Vás všech . Je to akutní a my dnes a denně doufáme v zázrak, že zazvoní telefon a ozve se „ANDĚL“. VEŠKERÉ NÁKLADY SPOJENÉ S MAGGIE HRADÍME MY, JAKO SPOLEK. Psy snese v pohodě a moc si jich nevšímá. Dětem neublíží. Doma nic neničí, zbytečně neštěká a žužlá si své hračky v pelíšku. Zprvu je k cizím lidem nedůvěřivá, ostatně jako skoro každý šarpej. Ale trpělivost růže přináší...
Hygienické návyky má perfektní, je očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Andělé volejte, pište 604252399, sarpejvnouzi@seznam.cz


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1862570803927764&type=3