Maggie

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

HLEDÁME NOVÝ DOMOV, POKUD SE RYCHLE NENAJDE, BUDEME POTŘEBOVAT PŘESUNOUT MAGGIE DO JINÉ DOČASNÉ PÉČE, KDE BY PODSTOUPILA PRVNÍ OPERACI.


Kouzelná, zmuchlaná pusinka s roztomilým kukučem...
Maggie jsou necelé 2 roky a už stihla porodit štěňátka. Tam kde žila doposud, byla k tomuto účelu pořízena. Co by jI čekalo u takových lidí si umíme představit. Co hárání, to krytí a o nějakém krásném psím životě by nemohla být řeč. Byla by stroj na štěňata a zdroj na zlaťáky.
Naštěstí už je v bezpečí dočasné péče a užívá si všeho, co si každý pes zaslouží.
Maggie je aktivní a veselá fenečka drobnější postavy. Má stále vzhled odrostlého štěňátka a člověk má pocit, že jí musí na rukou nosit a hřát v náručí. Ale nenechte se zmýlit  Maggi je opravdu života schopný tvoreček s vlastním názorem. Je zvídavá, velmi inteligentní a učenlivá. Života si umí užívat naplno a s gustem. Miluje vodu, hračky, balónky, klacíky, miluje dlouhé procházky přírodou, miluje hry a baví ji vše, co pro ni s láskou připravíte. Maggie je prostě skvělý terapeut, se kterým nemáte čas na smutky a splíny. Umí se přitulit, pomazlit, dát vám uslintanou pusu a po celodenní "námaze" s vámi slastně lehne k telce nebo knize.
Maggie má jen jeden (zatím neznatelný) problém. A tím je vrozená dysplazie loketního kloubu a problém s křížovým svalem v koleni. Do budoucna bude potřeba operace. Nic, co by se nedalo zvládnout. A protože se spolek ke svým svěřencům, i těch v nových domovech nikdy neotáčí zády, s operací finančně pomůžeme. Jinak je Maggie fit a vitální.
Hledáme pro ni domov snů. Tam kde nebudou víc v práci jak doma, mají srdce a náruč dokořán a kde bude Maggie právoplatným členem rodiny. Rodinka by měla být aktivní a procházková, stejně jako Maggie.
Ideálně jako jedináček, bez koček (ty prohání).
Psy snese v pohodě a moc si jich nevšímá. Dětem neublíží. Doma nic neničí, zbytečně neštěká a žužlá si své hračky v pelíšku.
Zprvu je k cizím lidem nedůvěřivá, ostatně jako skoro každý šarpej. Ale trpělivost růže přináší...
Hygienické návyky má perfektní, je očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Zájemci počítejte prosím i s předadopční kontrolou. Než se nám rozhodnete napsat, proberte vše se svou rodinou. Adopce je závazek i na několik let.
Pište něco o sobě, pejskařských zkušenostech a co vy můžete Maggie nabídnout.
Kontakt: sarpejvnouzi@seznam.cz