Miláček Anynka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Anynka, dáma s hezkým jménem, ale s nehezkým životem. Měla jsem paničku, které jsem tolik chtěla být nablízku, ale dovnitř k ní jsem nesměla. I přesto, když zemřela, tolik jsem plakala a hledala jí. Ležela jsem venku na dece, ze které jsem jí cítila. Pak si mě vzali příbuzní, kteří se o mě prý starat nemohou, a tak pro mě nebylo místo ani tam, venku... Naštěstí jsem se dostala do spolku Psí senioři v nouzi, kde jsem si zvykla na život uvnitř a užívám si každého dne. Ale, chybí mi to hlavní, pocit domova. Prosím, adoptujte mě.

Mám 30 kg, 13 let, ale jsem stále aktivní. Jak já se raduji, směji, když mám dočasnou paničku nablízku, když jí mohu s čímkoli pomáhat. Hygienické návyky dodržuji, přehnaně neštěkám, neničím. Umím si otevírat dveře :-) Na vodítku chodím hezky. Manipulaci snesu, ani na veterině jsem nepotřebovala košík. V autě jsem hodná, to samé ve vlaku, autobuse.. Po seznámení snesu psy, feny, s některými si chci hrát. Kočky vyzkoušené nemám. K dětem vhodná jsem.

Domov hledám ideálně v domku, pouze uvnitř. Čím více se mnou budete, tim budu radši.

Jsem čipovaná, přeočkování mě čeká. Operace, narkóza, již doporučovaná není, proto nejsem kastrovaná. Hůře slyším, ale na hlasitější zavolání přijdu, to z neléčených zánětů uší. Užívám kloubní výživu a léky na štítnou žlázu (350 Kč/měsíc).

 Několik videí s Anynkou najdete na našem FB Psí senioři v nouzi, z.s.https://www.facebook.com/psiseniorivnouzi

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okr. Nymburk.