Aria - Jedinečná ❤

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Aria - Jedinečná ❤

Aria je nádherná mladá kříženka Středoasijského pasteveckého psa.
Z nevhodných podmínek k nám přišla spolu se svými dcerami Mayou a Kaishou. Maya již našla svou skvělou rodinu, Aria s Kaishou u nás stále trpělivě vyčkávají...
 
Aria je naprosto boží holka. Má teprve dva roky, duší je stále hravé štěňátko. Nejvíc na světě miluje přítomnost člověka, na své milované lidi se umí krásně smát, skotačí kolem nich a říká si o pohlazení.
Moc ráda běhá, ať už za přivoláním, míčkem, anebo prostě jen tak pro radost.
 
Aria má bohužel dysplazii kyčle a silnou artrózu. Vůbec jí to na elánu neubírá, nohu však trochu nadlehčuje. Bere chondroprotektiva, které jí pomáhají, zároveň vzhledem k tomu, jak ji pohyb baví, si myslíme, že po správném nasvalení se jí bude běhat ještě lépe.
 
Aria bude šťastná v bytě i v domku se zahradou. Ráda by bydlela u aktivní rodiny, která jí nebude nechávat stále jen na zahradě, ale bude s ní podnikat výlety a ukazovat jí všechny krásy světa. U rodiny, která je přípravená přijmout zodpovědnost za velkého psa, který má sílu. Aria je lehce ovladatelná, ale je třeba jí všechno nejdříve po dobrém vysvětlit. Její rodina musí počítat s tím, že Aria bude možná potřebovat během svého života nákladnější veterinární péči, kvalitní krmivo a chondroprotektivní doplňky stravy.
 
Aria hledá domov, který jí bude bezpečným a milujícím zázemím a kde ji budou mít rádi takovou, jaká je. Aria tu lásku bude stonásobně vracet.
Je čipovaná, očkovaná, odčervená a kastrovaná. Nachází se nedaleko Ostravy. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.
Pokud v Ari vidíte svou spřízněnou duši, není nic jednoduššího, než nám vyplnit dotazník: Útulek Bouda: Dotazník pro zájemce o adopci psa (google.com).

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.