3 roky čekající Začík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Začík, ten nejhodnější, nejroztomilejší dědeček. Tolik si užívám každé maličkosti, pro jiné pejsky úplně normální. Jako kdybych chtěl dohnat, co jsem ne-zažil za poslední 3 roky, vlastně možná ani nikdy. Poslední 3 roky, ano, tak dlouho, jsem byl za mřížemi. Bez procházek, lásky, tepla. I takto dopadají někteří pejsci, umírají zapomenutí jako čísla v útulcích. Naštěstí mně svitla naděje a dostal jsem se do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi. Prosím, dejte mi domov, dejte mi prožít alespoň krásné stáří.

 

Mám cca 12 let, 35 kg. Jak jsem již říkal, jsem moc hodný, milý, tak rád se mazlím, tak rád si hraji. Hygienické návyky jsem si osvojil hned. Neničím, přehnaně neštěkám. Na vodítku umím, ale stačí mi zahrádka nebo velice krátká procházka. V autě o mně nevíte. Veškerou manipulaci snesu, i u veterináře. Snesu psy, feny. Slepic si nevšímám. S kočkami se „kočkuji“ :-) , ale neublížím jim. Mohu i k dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě bez schodů.

 

Jsem čipovaný, přeočkování mě čeká. Kastrovaný již nebudu. Srdíčko mám v pořádku. Užívám ledvinovou dietu a kloubní výživu, mám slabší zadní nohy. Bohužel to ošklivé se na mě takto podepsalo.

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.