Muttley - REZERVOVANÝ

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

REZERVOVANÝ

 

 

Prosíme přečtěte si celý text!

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/F3w5Meuh715JJ91D8 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Muttley, pejsek, kříženec, přibližně 1 rok starý. Je očkovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, váží 10.5kg.

Pro Muttleyho akutně hledáme domov a nebo dočasnou péči za specifických podmínek!

Chudáček Muttley je smolař. Je to milý a veselý a hravý mladý pejsek. S ostatními psy vychází dobře, s kočkami je také úplně v pohodě, lidi zbožňuje a moc rád by našel svoje báječné DOMA. Jenže po několika týdnech v naší péči, kdy se zdálo, že je to zkrátka perfektní mladý psí kluk, dostal chudáček Muttley silný záchvat. Pomohl až diazepam. Proto pro něj akutně hledáme domov a nebo dočasnou péči.

Pro Muttleyho hledáme někoho, kdo pracuje z domova a bude s ním tak moci trávit většinu času. Muttley trpí separační úzkostí a bude potřeba na tomto jeho problému pracovat.

Muttley je mladý a aktivní, není to žádný pecivál. Ocení procházky a trénink v rozumné míře. Samozřejmě to není možné přehnat, aby ho přílišné nadšení nebo vyčerpání nedohnalo k záchvatu. 

Také hledáme domov bez malých dětí. Starší klidné děti by naopak byly přínosem, Muttley děti miluje. Má je ještě radši než dospělé. Jediným problémem je, že jeho záchvaty jsou skutečně silné a i pro dospělé není snadné zachovat při nich chladnou hlavu. Proto by záleželo na rodičích, zda jim nevadí, že by děti byly svědky i takových smutných událostí. Muttley sám by byl za společnost dětí moc vděčný. 

Potřebujeme laskavého páníčka, který neztratí hlavu, bude na Muttleyho dohlížet a v případě, že přijde záchvat, bude mu schopný rektálně podat diazepam. Také je nutné podávat dvakrát denně léky na epilepsii přesně po 12 hodinách. 

Léky na epilepsii způsobují, že Muttley hodně pije a potřebuje se často venčit. Bylo by proto pro něj nejlepší kdyby mohl žít v rodinném domku s přístupem na zahradu. V bytě by nejspíš dělal loužičky. 

Jestli máte možnost nabídnout Muttleymu domov, jaký potřebuje, nebo alespoň dočasnou péči, ozvěte se nám ❤ Je to miláček a moc by si zasloužil trošku štěstí v neštěstí.