ZIMBABWE

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

Fenečka Zimba k nám přišla ze slovenské množírny. Je to hrubým odhadem cca šestiletá holka, kterou trápí mnohé alergie a s tím spojené kožní problémy. Momentálně je Zimbuška stabilní, má své krmení, které jí vyhovuje. Je potřeba kolem Zimbušky častěji uklízet a prát její pelíšky, případně občas vykoupat ve speciálním šamponu.

Doma je velmi hodná, nic neničí, není štěkavá. Menší pejsek či klidná fenečka jí vadit nebudou, má ale ráda svůj klid a prostor, takže určitě ne k mladému torpédu. Větších psů se ale velmi bojí. Kočku si očuchá a jinak si jí nevšímá. Moc ráda si vyjde na procházku, na vodítku netahá. Na russelíka je spíše klidnější a doma ráda lenoší v pelíšku a je velmi mazlivá. Moc ráda by dělala společnost staršímu člověku, který ale bude opravdu muset dodržovat její dietku. V případě adopce do okolí Písku, či jižních Čech obecně, zajistíme Zimbušce doživotní veterinární péči na spřátelené veterině v Písku. 

Zimba je kompletně očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a již také kastrovaná. 

Nachází se v jižních Čechách kousek od Písku, kde budou probíhat i seznamovací návštěvy.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.