Kája, gaučová paní dokonalá - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kája, krásná fenka rotvajlera, cca 5 – 6 let. Měla jsem pána, milovala jsem ho. Chodili jsme spolu všude. Byla jsem mu oporou, parťačkou, mazlíkem. Bohužel ze mě měl i peníze, když jsem měla několikrát štěňata. Nevím, co se stalo, ale najednou mě odvedl do útulku. Z tepla gauče mříže, chlad, štěkot nešťastných psů. Bylo mi hrozně. Často jsem si říkala, že než takový život, raději bych nebyla. Ale svitla mi naděje! Přišla hodná paní, která mě odvedla a odvezla pod spolek Psí senioři v nouzi, kde čekám na toho, na ty, co mě již nikdy neopustí. Prosím, dejte mi domov.

 

Jsem „gaučový“ mazlivý medvídek, jemná duše. Zabořím Vám hlavičku do klína a budu prosit o drbání. Můžete se mnou podnikat cokoli, jsem stále aktivní a velmi poslušná. Umím si sednout, jít na místo, mám krásné přivolání, odložení, chůzi u nohy, ale i na vodítku. Vždy rozumím, co se po mně chce. Hygienické návyky dodržuji, neničím. O samotě jsem zprvu poplakávala, ale i to už je lepší. Od člověka, kterému důvěřuji, manipulaci snesu. Dočasná panička mi utírá tlapky, může se mi podívat na zoubky, … A miluji jízdu autem!

 

Psy a feny si vybírám, raději mám ty klidnější a submisivnější, záleží ale i na Vašem vedení a seznámení mě. V dočasné péči jsem ve smečce. Ke kočkám a jiným zvířatům vhodná nejsem.

Domov hledám POUZE UVNITŘ JAKO MAZLÍK, ideálně u jednoho nebo dvou pánů, kteří se mnou budou co nejvíce. Jak jsem již psala, o samotě jsem hodná, ale tolik toužím po lidské přítomnosti!

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkování mě čeká. Zoubky mám krásné.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 10 do 19 hodin. Nepište SMS ani jiné zprávy. Rezervace možná není. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní vodítko. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.