Lenny, i k doživotní péči - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

 

Jsem nabízen i k doživotní péči = adopce s tím rozdílem, že veškeré veterinární náklady, včetně krmení, mi může doživotně hradit spolek Psí senioři v nouzi.

Jsem Lenny, moc hodný labrador, 30 kg, cca 12 let. Když jsem byl mladý a krásný, všichni mě milovali. Jakmile jsem zestárnul, začal jsem mít zdravotní problémy, poznal jsem, že to nebyla pravá láska, že to lidé se dívali pouze očima. Když jsem skončil přivázaný u brány útulku, myslel jsem, že mi pukne srdce. Proč jsou lidé tak zlí? V útulku jsem byl dlouhou dobu, bez jediného zájemce. Již jsem to vzdával, až najednou... Přišla paní ze spolku Psí senioři v nouzi, vzala mě do tepla a slíbila, že se pokusí mi ještě najít domov. Prosím...

Úžasný, hodný, milý, mazlivý, nic neničím, o samotě štěkám jen chviličku, poté se uklidním a trpělivě čekám, než se vrátíte. Veškerou manipulaci snesu. Hygienické návyky dodržuji. V autě jsem hodný. Na vodítku umím, ale stačí mi i zahrádka.

Mohu i k jiným psům, fenám, kočkám, slepicím, … a k rozumným dětem. Domov hledám pouze uvnitř, bez schodů.

Kastrovaný nejsem a ani již nebudu, i když mám nádor na varleti. Užívám ledvinovou dietu. Mám Cushingův syndrom, na který beru bylinné přípravky. Kdyby mi o tom neřekli, o svých nemocech nevím. Co mě zlobí nejvíce, to jsou moje nožičky. Když mi ale pomůžete vstát, budu si sám chodit.

Volejte na 776666258, dočasná péče Náchod, od pondělí do soboty od 10 do 19 hodin. Podepisuje se smlouva (adopční nebo o doživotní péči).