SUNNY hledá nový domov - vrácena majiteli

Pohlaví

Fena

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihomoravský
Akt. umístění: Oz Archa Janka a Saška

Podrobný popis

Jmenuji se Sunny, jsem holka jako lusk, cca 4 měsíční krásný mix, vážím 6,2 kg, v dospělosti si myslím, že budu středního vzrůstu do 20 kg max. Hodní lidé mě našli jako bezprizorní bloumat městem. Ujali se mě, poskytli veterinární péči a dočasný domov.

Baťůžek už mám připravený, můžu tedy vyrazit do nového domova kde se budu učit novým věcem, budu milovaná a už nikdy nepoznám život bez domova. Jsem dost akční, chvilku neposedím, tak si k sobě hledám energické páníky, kteří se mnou budou objevovat adrenalinový svět.

Jaký domov pro Sunny hledáme? Nejlépe rodinku s RD a zahradou, kde by měla velký výběh, mohla chodit na výlety a proběhat se po louce. Doma se potřebuje jako správný přítel člověka přitulit na gauči & v posteli ke svému člověku, tzn., že pouze venkovní pobyt nepřipadá v úvahu. Má ráda děti, vzhledem k temperamentu raději větší, vychází dobře s pejsky i fenkami. Kočičky snese, ale zpočátku má tendenci je nahánět. Adopční smlouva s příslibem kastrace v dospělosti a adopční poplatek je součástí adopčního procesu. Sunny je očkovaná, odčervená, čipovaná s EU pet pasem. Co nejvíce info o Vás a podmínkách pro Sunny směřujte prosím na messenger: Ivana Vd Maas nebo tel/whatsapp 725 912 605. Sunny se nachází v dočasné péči na jižní Moravě. Návštěva po dohodě je možná.